28.02.2022

Szczególna pomoc dla pracowników z Ukrainy

Udostępnij artykuł

Jesteśmy w kontakcie ze wszystkimi naszymi pracownikami z Ukrainy. Wszyscy otrzymali od nas możliwość: pomocy, wsparcia finansowego i organizacyjnego dla ich rodzin przebywających na terenie Ukrainy, włączając w to sprowadzenie tych rodzin do Polski. Nasi pracownicy z Ukrainy otrzymali też ofertę wsparcia w zakwaterowaniu swoich bliskich w Polsce.

Wszyscy nasi pracownicy, którzy chcą wrócić na Ukrainę, mogą to zrobić bez żadnych przeszkód. Gwarantujemy też tym pracownikom, że ich miejsca pracy będą na nich czekać, a my jako Budimex pomożemy im finansowo w czasie ich nieobecności w naszym kraju. O takie same świadczenia apelujemy do naszych podwykonawców.

Jednocześnie jako firma organizujemy systemową i długoterminową pomoc: finansową, organizacyjna i psychologiczną dla uchodźców ukraińskich w Polsce.

Jednoczymy się ze wszystkimi obywatelami Ukrainy – naszymi pracownikami oraz pracownikami naszych podwykonawców i dostawców, a także tych z Was, którzy mają w Ukrainie swoich bliskich i przyjaciół. 

W imieniu całego Zarządu Budimex, Zarządu Mostostalu Kraków oraz Zarządu FBSerwis dołożymy wszelkich starań by zabezpieczyć wszelkie potrzeby w tym trudnym czasie, naszych pracowników z Ukrainy oraz ich rodzin.